Starpliku liekšana

 

 

Stikla pakešu ražošanā izmanto divu veidu starpliku izgatavošanas tehnoloģijas.

Viens veids kā izgatavo rāmīti, ir četras atsevišķas, zāģētas daļas. Šajā gadījumā galvenais trūkums ir nehermētiskie savienojumi rāmīša stūros. Kā rezultātā rodas paaugstināta ārejā difūzija, absorbents ātrāk uzsūc mitrumu, tādējādi saīsinot stikla paketes mūžu.

Bet mēs izmantojam starpliku ražošanā speciālu  liekšanas robotu, kas veido taisnu leņķi un saloka starpliku stūru vietās taisnos leņķos. Ar šādu paņēmienu netiek pieļauta lieka mitruma rašanās savienojuma vietās. Līdz ar to paketes ir arī izturīgākas pret mehānisku slodzi un samazinās inerto gāzu (argons, kriptons) noplūde, kā rezultātā paaugstinās izstrādājuma uzticamība un ilgmūžība.

 

Iekārta ‘LOMBARDA’ nodrošina alumīnija kā arī silto starpliku liekšanu. Arī dažādu figūru izgatavošanai nav nepieciešamības profilus zāģēt, bet tos liecot, tiek paildzināta paketes ilgmūžība un gāzes - argona noturība stikla paketes iekšpusē.

Ja Jums ir interese par mūsu produkciju un projektiem, kā arī citu jautājumu gadījumā, lūdzam sazināties ar mums, izmantojot mūsu kontaktformu.

Starpliku liekšanas aparatūra          © SIA "Transparence" @ 2012

Izstrādātājs: WebMaking.Lv - Mājas lapu izstrāde