Stiprināšanas un iepakošanas noteikumi


Transportēšanas laikā ir svarīgi pasargāt stikla izstrādājumus no saskares, rīvēšanās un triecieniem pret statnes virsmām. Šim nolūkam statņu detaļas tiek noklātas ar amortizējošu materiālu, tiek lietotas korķa - silikona starplikas, mīksta materiāla sloksnes u.c.

 

Gadījumos, kad pasūtījums sastāv no dažādu izmēru izstrādājumiem, to izvietošanā tiek ievērots “piramīdas” princips (skat. 8. attēlu), t.i. no lielākā pēc platības izmēra, liekot to statnes (kastes) dziļākajā daļā, līdz mazākajiem izmēriem ārējā daļā.

Lai transportēšanas laikā nodrošinātu optimālu statnes stabilitāti,  stikla izstrādājumus uz statnes izvieto tā, lai abās statnes pusēs būtu apmēram vienāda masa.

Izstrādājumi tiek izvietoti, ņemot vērā attiecīgā transportēšanas tipa kravnesību.

Starp stikla izstrādājumiem, to stūros un vietās, kur paredzēts tās stiprināt (skat 10. attēlu), tiek izvietotas korķa-silikona starplikas (skat. 9. attēlu). Izstrādājumiem ar platību virs 2 m2 starplikas tiek izvietotas arī to pārējā laukumā, ne mazāk kā 4 gab. uz 1 m2

Ja Jums ir interese par mūsu produkciju un projektiem, kā arī citu jautājumu gadījumā, lūdzam sazināties ar mums, izmantojot mūsu kontaktformu.

Stiprināšana un iepakošana          © SIA "Transparence" @ 2012

Izstrādātājs: WebMaking.Lv - Mājas lapu izstrāde