Stikla izstrādājumu stiprināšana un ārējais iesaiņojums

 

Pirmā tipa transportēšanas sistēmās stikla izstrādājumu nostiprināšanai tiek izmantoti stiprināšanas stieņi (skat 8. attēlu).

Pēc izstrādājumu izvietošanas, sastatne tiek ietīta caurspīdīgā “stretch” plēvē, pilnībā noklājot tās virsmu vismaz 2 kārtās.

Stiprināšanu nobeidz ar statnes stieņiem visās pieejamās sastatnes vietās, stingri pievelkot nospriegojošās stieņu lentas.

Atsevišķos gadījumos statnes ietīšanu “stretch” plēvē var veikt pēc atbalsta stieņu uzlikšanas.

 

Otrā tipa transportēšanas sistēmas.

Aprēķinot vajadzīgās kastes, izstrādājumi tiek sadalīti pa kastēm pēc līdzīgas platības, lai panāktu nepieciešamo kastes svara izlīdzsvarošanu. Kastes iekšējā virsma tiek iztapsēta ar gofrētu kartonu. Pēc izstrādājumu salikšanas kastē tie tiek nospriegoti, ievietojot (ieķīlējot) dažāda materiāla (putuplasts, 12 mm izolācijas materiāls, kartons) gabalus starp stikliem un kastes korpusu. Pēdējais stikls pirms kastes noslēgšanas tiek noklāts ar gofrēto kartonu.

Iepakošanu kastē pabeidz ar noslēdzošo dēļu pieskrūvēšanu.

Katrā kastes galā no iekšpuses ir jānostiprina koka bloki, lai kastes varētu piesprādzēt un nostiprināt pie rāmja vai ratiņiem objektā vai noliktavā (12. attēls). Tādējādi, kastes atvēršanu un stikla izņemšanu no tās var veikt bez kastes atsprādzēšanas no rāmja vai ratiņiem.

Kastes pamatam ir jābūt vismaz 80 mm augstam, lai varētu ievietot pacēlāja dakšās vai ceļamkrāna siksnas.

Maksimālais pieļaujamais kastes svars ir 1000 kg.

Trešā tipa transportēšanas sistēmās stikla izstrādājumu fiksēšanai izmanto poliestera iepakojuma lentas (piemēram, Cordstrap).

Transportēšanas laikā ir svarīgi pasargāt stikla izstrādājumus no brīvkustības un  no neelastīgas saskares ar stiprinošajiem  elementiem.  Šim nolūkam vietās, kur iepakojuma lenta pieskaras stiklam – stūri/ kantes – tiek liktas mīksta materiāla (30 mm kartona, putuplasta u.c.) starplikas (skat 13. attēlu). Šāds paņēmiens ir piemērots  visu izmēru stikla izstrādājumiem.

Speciālo stiprināšanas stieņu piespiedošā malā ir  iestrādāts gumijas profils. Lietojot stiprināšanas stieņus, nav nepieciešams lietot papildus amortizējošos materiālus.

Iepakojuma lentas sastatnēm līdz  1200 mm garumā  liek divās vietās. Ja statnes garums pārsniedz  1200 mm, saites liek četrās vietās. 

13. attēls, kur: “ 1” – putuplasts uzlika, “ 2” gofrkartona uzlika

Sastatnēm ar izstrādājumu augstumu virs 1600 mm lenta tiek likta arī horizontā virzienā.

Iepakojuma lentas fiksēšanai un stikla malas aizsardzībai rūdītam stiklam un laminētam stiklam  var izmantot plastmasas leņķi (skat. 14. attēlu). 

Stikla izstrādājumu ārējais iesaiņojums

 

Stikla izstrādājumus/ statnes “stretch” plēvē ietin ar mērķi pasargāt tos no ārējās vides faktoru (mitrums, putekļi u.c.) ietekmes. 

Ja Jums ir interese par mūsu produkciju un projektiem, kā arī citu jautājumu gadījumā, lūdzam sazināties ar mums, izmantojot mūsu kontaktformu.

Stiprinšāna un iesaiņošana          © SIA "Transparence" @ 2012

Izstrādātājs: WebMaking.Lv - Mājas lapu izstrāde