Iepakošana koka kastēs

Koka kaste tiek izgatavota ar iekšējo izmēru par 5 cm lielāku nekā stikla izstrādājumi. Aprēķinot vajadzīgo kastu daudzumu, stikla izstrādājumi tiek sadalīti pa kastēm pēc līdzīgas platības, lai panāktu nepieciešamo kastes svara izlīdzsvarošanu. Kastes iekšējā virsma tiek iztapsēta ar gofrētu kartonu.

 

Pēc izstrādājumu salikšanas kastē, tie tiek nospriegoti, starp stikliem un kastes korpusu ievietojot (ieķīlējot) dažādu materiālu (putuplasts, 12mm izolācijas materiāls, kartons) gabalus. Pēdējais stikls, pirms kastes noslēgšanas, tiek noklāts ar gofrēto kartonu. Iepakošanu kastē pabeidz ar noslēdzošo dēļu pieskrūvēšanu.

 

Lai kastes varētu piesprādzēt un nostiprināt pie rāmja vai ratiņiem objektā, vai noliktavā, katrā kastes galā koka bloki ir jānostiprina no iekšpuses. Šāda konstrukcija ļauj atvērt kasti un no tās izņemt stiklu, neatsprādzējot kasti no rāmja vai ratiņiem.

 

Kastes pamatam ir jābūt vismaz 80mm augstam, lai preci varētu ievietot pacēlāja dakšās vai ceļamkrāna siksnās.

 

Maksimālais pieļaujamais kastes svars ir 1000 kg.

Ja Jums ir interese par mūsu produkciju un projektiem, kā arī citu jautājumu gadījumā, lūdzam sazināties ar mums, izmantojot mūsu kontaktformu.

Iepakošana koka kastēs          © SIA "Transparence" @ 2012

Izstrādātājs: WebMaking.Lv - Mājas lapu izstrāde