Iepakošana uz sastatnēm

Metāla sastatnes

Pēc izstrādājumu izvietošanas, sastatne tiek ietīta caurspīdīgā ‘stretch’ plēvē, pilnībā noklājot tās virsmu vismaz 2 kārtās. Stiprināšanu nobeidz ar statnes stieņiem - sastatnes vietās, kur tas iespējams, stingri pievelkot nospriegojošās stieņu lentas.

Stikla paketes ar ugunsdrošo stiklu tiek izvietotas tikai uz metāla sastatnēm.

Pēc ugunsdrošo stiklu izstrādājumu izvietošanas, sastatne tiek ietīta necaurspīdīgā ‘stretch’ plēvē, pilnībā noklājot tās virsmu vismaz 3 kārtās. Stiprināšanu nobeidz ar sastatnes stieņiem, visās pieejamās sastatnes vietās tos ‘viegli pievelkot’.

 

Koka sastatnes

Koka statnes tiek izgatavotas ar virsmu, kas ir par 5 cm lielāka nekā lielākā stikla izstrādājuma izmēri. Starp pirmo stikla izstrādājumu un koka virsmas daļām tiek izvietotas korķa starplikas.

Izstrādājumu nostiprināšana notiek ar nospriegojamām kaprona lentām vertikālā virzienā: 2 vietās sastatnēm garumā līdz 1200mm un 4 vietās sastatnēm garumā virs 1200mm. Sastatnēm, uz kurām tiek izvietoti stiklu izstrādājumi ar augstumu virs 1600mm, lenta tiek likta arī horizontā virzienā. Vietās, kur lenta saskaras ar stiklu (stūriem, kantēm), tiek likts 30mm gofrētais kartons vai plastmasas leņķi (rūdītam un laminētam stiklam). Pēc visu lentu nospriegošanas, sastatne tiek ietīta ‘stretch’ plēvē, pilnībā noklājot tās virsmu vismaz divās kārtās.

Statnes netto svars: līdz 1000 kg.

Ja Jums ir interese par mūsu produkciju un projektiem, kā arī citu jautājumu gadījumā, lūdzam sazināties ar mums, izmantojot mūsu kontaktformu.

Iepakošana uz sastatnēm          © SIA "Transparence" @ 2012

Izstrādātājs: WebMaking.Lv - Mājas lapu izstrāde