SIA Transparence – profesionāls risinājums jebkuram stiklotajam projektam.

Tehnoloģiskās iespējas un gadu pieredze stiklu apstrādes jomā ļauj piedāvāt individuālu risinājumu katram stiklotajam projektam.

Ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi, mēs eksportējam vairāk nekā 75% no mūsu produkcijas uz Baltijas un citiem ārvalstu tirgiem. Atkarībā no stiklotā projekta sarežģītības mēs spējam pielāgoties striktiem piegādes termiņiem un augstām piegādes prasībām.

Par mums

Viens no lielākajiem stiklu apstrādes uzņēmumiem Latvijā, kas nozarē darbojas jau kopš 2003 gada. Vairāk nekā 15 gadu uzkrātā pieredze ļauj būt kompetentiem gan ražotajā produkcijā, gan komunikācijā ar klientiem. Strādājam ar sertificētiem materiāliem un atbilstoši ISO 9001 prasībām.

Pieredze

Daudzo gadu pieredze ļauj pielāgoties striktiem piegādes termiņiem un augstām piegādes prasībām saskaņā ar katra stiklotā projekta sarežģītības pakāpi.

Kvalitāte

SIA Transparence raksturo modernu ražošanas tehnoloģiju ieviešana, kas ir labvēlīgas darbiniekiem, racionālas un orientētas uz resursu un apkārtējās vides aizsardzību, nodrošinot nepārtrauktu visu procesu izpildījuma uzlabošanu, palielinot to efektivitāti un kvalitāti.

Eksports

Mēs eksportējam vairāk nekā 75% no mūsu produkcijas uz Baltijas un citiem ārvalstu tirgiem.

Pieprasi piedāvājumu savam projektam!

Mēs sadarbojamies ar labākajiem industrijas pārstāvjiem

Kontakti

Kontakti

Cesvaines iela 14, Rīga, LV-1073
skatīt kartē    waze

E-pasts: transparence@transparence.lv 
Telefons: (+371) 67149400, (+371) 27892800

Piegāde: (+371) 67149405