Par mums

SIA Transparence uzņēmums kopš 2003. gada soli pa solim aug stiklu apstrādes industrijā un notur līdera pozīcijas Latvijā.

Mūsu kompetence aug ne tikai no lielākiem un sarežģītākiem projektiem vai advancētākām tehnoloģijām, bet arī no mūsu darbiniekiem. Vairāki no mūsu darbiniekiem strādā SIA Transparence jau no pirmās uzņēmuma dienas – vismaz 15 gadu pieredze mūsu uzņēmumā. Profesionāls darba spēks ļauj būt kompetentiem produkcijas apjomu un kvalitātes nodrošināšanā.

Vīzija

SIA Transparence mērķis ir būt vienam no labākajiem stiklu apstrādātājiem Baltijas valstīs un uzstādīt latiņu Eiropas stikla apstrādes uzņēmumiem. Ne tikai audzējot ikgadējo apgrozījumu, bet arī palielinot kvalitātes standartus, sarežģītākas stiklu kombinācijas un iespējas stiklu izmēros. Mūsu mērķis ir nodrošināt labāko iespējamo stikla produktu gala patērētājam.

Ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi, mēs eksportējam vairāk nekā 75% no mūsu produkcijas uz Baltijas un citiem ārvalstu tirgiem. Atkarībā no projekta sarežģītības mēs spējam pielāgoties striktiem piegādes termiņiem un augstām piegādes prasībām.

Klienti

Mūsu ikdienu sastāda vairāk nekā 200 neatkarīgi klienti. Ikdienā cenšamies strādāt ciešā saitē ar ikvienu no tiem, jo ticam, ka laba komunikācija ir atslēga arī uz labu sadarbību.

Pieredze

Darbinieki

Uzņēmuma attīstību un darbību nodrošina 19 administrācijas darbinieki un 57 ražošanas darbinieki.

Karjera

Pieprasi piedāvājumu savam projektam!

Mēs sadarbojamies ar labākajiem industrijas pārstāvjiem