Pētniecība un Attīstība

SIA Transparence 2017. gada pavasarī ir vērusi vaļā jaunu Pētniecības un attīstības departamentu.

Departamenta mērķis ir plānot un vadīt SIA Transparence nākotnē ar jauniem produktiem un inovācijām. Pētniecības un attīstības departaments nepārtraukti seko līdzi jaunumiem stikla industrijā, veic pētījumus jaunām tehnoloģijām un produktiem, virza uzņēmumu tuvāk Industry 4.0 pārmaiņām. Pēc jaunu produktu izveidošanas vai jaunas tehnoloģijas pievienošanas ikdienas darba plūsmai sekojam līdzi tehnoloģiskai integrācijai ikdienā – attiecīgi secino,t vai ir nepieciešami vēl kādi pielāgojumi. Lai panāktu veiksmīgu integrāciju, ir nepieciešams, lai teorētiskās zināšanas būtu atbilstošas un spējīgas darboties ikdienā.

SIA Transparence stabilā augšupeja Pētniecības un attīstības departamentā ļauj nodrošināt uzņēmumam būt pārliecinātam, ka tas darbojas dažus soļus priekšā konkurentiem.

Uzņēmums katru gadu iegulda aptuveni 80 000 EUR Pētniecības un attīstības departamenta darbībā. Ļaujot radīt unikālus produktus, ar modernākām tehnoloģijām sasniegt augstākus tolerances rādītājus, lielākus izmērus un daudzas citas lietas.